Nefes kesen fuhuş operasyonu

İstanbul Fatihteki bazı otel ve barlara yapılan baskında 25 Yabancı uyruklu kadın olmak üzere 40 Kişi göz altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yurt dışından getirilen yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine sabah saatlerinde operasyon için harekete geçti. Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Narkotik Şube Müdürlüğü'nün de destek verdiği operasyona yaklaşık 500 polis katıldı. Fatih'te bulunan bazı otel ve barlara yapılan baskınlarda 25'i yabancı uyruklu kadın olmak üzere yaklaşık 40 kişi gözaltına alındı. Yurtdışından iş vaadiyle Türkiye'ye getirilen kadınların fuhuşa zorlandıkları öne sürüldü. Baskın düzenlenen adreslerde yapılan incelemelerde ise gizli geçitlere rastlandığı, işyeri sahiplerinin otellere geçiş yolu açtığı ve baskınlar sırasında bu şekilde kurtulmaya çalıştıkları öğrenildi.

Öte yandan, baskın yapılan eğlence mekanlarının bir kısmına geçtiğimiz yılda baskın düzenlendiği ifade edildi. Şüphelilerin emniyetteki sorguları devam ediyor.


İHA

burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !